ÖVRIGT / Diverse / Kornischer 5588081
nr 558 8081
Kornischer
Ett par, 1890-tal, längd: 146
Kondition: normalt bruksslitage
Utrop:
100 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 15 december 2008
kl 19:59:29
1.200 kr
750 kr
1.200 kr
1.500 kr